פתיחת סתימת ביוב ללא הרס - 052-7211686

פתיחת סתימת ביוב ללא הרס, פיתרון ירוק לסביבה
וגם הפתרון הזול והמשתלם לצרכן

פתיחת סתימת ביוב ללא הרס

פתיחת סתימת ביוב ללא הרס נועד לתת פתרון לבעיית מי ביוב עומדים או גולשים, מבלי צורך לשבור להרוס ולהחליף את קווי הביוב, שמסיבות שונות נפגעו ואינם ראויים עוד לשימוש.

מהי פתיחת סתימת ביוב ללא הרס? באינסטלציה ללא הרס אנחנו משתמשים בקווי הביוב הקיימים כדי להחדיר מצלמה לצילום קווי ביוב לאיתור מדוייק של הכשל או חדירת שורשים לביוב או של הסתימה מה שחוסך בזמן בכסף והכי חשוב מונע הרס

פתיחת סתימת ביוב - 052-7211686

סתימת ביוב קטנה, פתח לצרות גדולות

יש מצבים, שמכניסים ללחץ את כל בני הבית והופכים אותו למרקחה של ממש. סתימות בביוב עונות על ההגדרה הזו בדיוק, ולכן ברור מדוע נדרש, כשהן מופיעות, למצוא להן מענה בהקדם האפשרי. אבל איך בכלל אפשר לפתוח סתימות בביוב? לפניכם מספר שיטות עיקריות להתמודדות עם מצבים מהסוג הזה, ודגשים מהותיים בבחירת איש המקצוע.

פתיחת סתימות ביוב באופן עצמאי

קצרה היריעה מלהזכיר כאן באריכות, צעד אחר צעד, כיצד ניתן לפתוח סתימות בכל אחת מהשיטות הקיימות כיום. זאת ועוד, יש הבדל מהותי בין סוג הסתימה – למשל, סתימה הנותנת את אותותיה בכיור מול כזו המופיעה באסלה, אופן הטיפול משתנה בהתאם לדרגות הקושי השונות של הסתימה ומיקומה במערכת. ובכל זאת, לפניכם מספר טיפים כלליים בדרך לניסיון ההתמודדות העצמאי עם הסתימה.

דרך פיתרון ראשונה, שמתאימה בעיקר במקרים פשוטים יחסית, היא להיעזר בפומפה, כאשר לפי התרחיש האופטימלי הלחץ שנוצר בעת ההצמדה שלה לכיור ייצור וואקום אשר יניע הגוש הזר החוסם אותו וישחרר אותו ממקומו לתוך מערכת הביוב, מה שעלול לגרום לסתימה בהמשך הדרך שצריך להיות מוכנים גם אליה. השלב הבא הוא לפתוח את הסיפון ולרוקן אותו מלכלוך שנתקע בדרכו לצנרת. אמצעי אחר, שיש בלא מעט בתים בישראל, הוא הספירלה: צינור מתכתי המוכנס לתוך הצנרת ומבצע את פירוק הסתימה, אם אפשרי באמצעים אלה, כאשר מסובבים את הספירלה.

אפשרות אחרת היא להתבסס על חומרים ייעודיים לפתיחת סתימות ביוב, אם כי פיתרון זה מומלץ פחות, עקב הפגיעה האפשרית בצנרת הביוב כולה, כמו גם הזיהום והפגיעה האקולוגית שבכך אם מערכת הביוב שלנו אינה חדשה ומתנקזת לאדמה בבור ספיגה ייעודי או דולפת לקרקע בדרכה לצנרת העירונית- אל תסתמכו רק על המוכר בחנות ש"ימכור" לכם מוצר לפתיחת סתימות, התייעצו עם בעל מקצוע אודות החומר המתאים לסוג הצנרת שלכם וסיכוי הצלחתו ללא פגיעה בה.

פתיחת סתימות ביוב באמצעות איש מקצוע

יש אנשים, שלא מעוניינים לנסות להתמודד עם סתימות בביוב לבד, אינם מצוידים בכלים שיכולים להתמודד עם הבעיה או אפילו כאלה שחוששים לכך שחוסר הניסיון שלהם עלול להגביר את הנזק הנגרם- ובצדק, שכן טיפול לקוי עלול לגרום "במקרה הטוב" לסתימה קשה יותר ובמקרים גרועים אף לנזק של ממש המצריך תיקון צנרת ביוב או חידושה שממש לא נכנסות באותו תקציב עם פתיחת סתימה פשוטה המבוצעת על ידי איש מקצוע. במקרים אלו פניה לגורמים מקצועיים בתחום האינסטלציה או הביוב, היא הבחירה הנכונה עבודרכם. בסכום של כמה מאות שקלים. פיתרון שכזה נחשב לבטוח יותר, למהיר יותר, וכמובן – למקצועי יותר.

סתימות מורכבות במיוחד במערכת אשר נוגעת לחלקים גדולים בניקוז הביוב למערכת הביוב העירוני יצריכו, יחד עם זאת, שימוש באמצעים מתקדמים פי כמה. הדוגמא המובהקת ביותר לכך היא ביובית, אותה משאית אשר מזרימה או שואבת מים בכוח משאבות. צינור מים באורך 100 מטר ויותר נכנס לתוככי המערכת, במטרה לנקות את הלכלוך שבה ואשר עלול להביא לסתימה (אם קיים, כמובן) או לחילופין לשאוב את השפכים והלכלוך העודף מתוך הצנרת, לצורך המשך התמודדות.

מקור המאמר מאתר מאמרים

תחומי ההתמחות שלנו:

עבודות אינסטלציה

תיקון פאצ'ים

איתור נזילות

הגברת לחץ מים

שורשים בביוב

פתיחת סתימות מרזב

פתיחת סתימת ביוב

תגים לפתיחת סתימת ביוב - 052-7211686

פתיחת סתימה בביוב,פתיחת סתימה בכיור, פתיחת סתימה באמבטיה, פתיחת סתימה באסלה, סתימה בביוב, פתיחת סתימה במקלחת, פתיחת סתימה בשירותים, סתימה בכיור, סתימה בשירותים, סתימה, סתימה במקלחת, איך פותחים סתימה בכיור, פתיחת סתימה בכיור מטבח, מחיר פתיחת סתימה, סתימה באסלה, איך לפתוח סתימה בכיור, שחרור סתימה באסלה, סתימה בכיור מטבח, איך לפתוח סתימה בשירותים, איך פותחים סתימה בשירותים, סתימה באמבטיה, איך פותחים סתימה בביוב, מחיר סתימה, פתיחת סתימה בכיור סודה, איך לפתוח סתימה באמבטיה, איך פותחים סתימה באמבטיה, כמה עולה סתימה, איך פותחים סתימה במקלחת, איך פותחים סתימה באסלה, איך לפתוח סתימה במקלחת, איך לפתוח סתימה באסלה, שחרור סתימה בכיור, שחרור סתימה במקלחת, איך לפתוח סתימה, איך לשחרר סתימה בכיור, איך פותחים סתימה, סתימה בביוב משותף, פתיחת סתימה באוזן,עלות סתימה,