תיקון מרזבים ללא הרס - 052-7211686

תיקון מרזבים ללא הרס ללא הרס,
הפתרון הזול והמשתלם לצרכן וגם פיתרון ירוק לסביבה

תיקון מרזבים ללא הרס

תיקון מרזבים ללא הרס נועד לתת פתרון לבעיית מרזבים דולפים או מרזבים סתומים, מבלי צורך לשבור להרוס ולהחליף את המרזבים הקיימים, שמסיבות שונות נפגעו ואינם ראויים עוד לשימוש.

מהי תיקון מרזבים ללא הרס? באינסטלציה ללא הרס אנחנו משתמשים במרזבים הקיימים כדי להחדיר מצלמה לצילום מרזבים לאיתור מדוייק של הכשל או נקב או סתימה שמקורה בעלים, כביסה או כל לכלוך אחר, הפתרון שלנו חוסך בזמן בכסף ומונע הרס.

תיקון מרזבים ללא הרס - 052-7211686

תיקון מרזבים ללא הרס

אנו מטפלים בכל הנושאים הקשורים למרזבים: בדיקת מרזבים, צילום מרזבים, תיקון מרזבים, איטום מרזבים, ניקוי מרזבים, החלפת מרזבים ישנים בחדשים, התקנת מרזבים חדשים, ניקוי מרזבים.

הייעוד של המרזבים לפנות במהירות את המים הנקבים על הגגות, כדי למנוע חדירות מים לתוך הבית. אולם כאשר המרזב סתום המים אינם זורמים וגורמים להיקוות המים על הגג ולגרימת רטיבויות בתיקרה.
רטבויות בתיקרה נגרמות גם כתוצאה מיצירת ניקב במרזב כתוצאה:

א. מקידוח של טכנאי מזגנים, שבטעות ניקב את המרזב
ב. בליי טבעי ועייפות של החומר ( של המרזב ).

הפתרון הייחודי שלנו:
במקרה שאבחנו בעזרת מצלמת שמוחדרת לתוך המרזב, שהמרזב מנוקב וגורם לנזילות ורטיבויות לתקרה או למבנה, אנחנו מחדירים רובוט למרזב שאוטם את המקום המנוקב.

 

תגים:

בדיקת מרזבים, צילום מרזבים, איטום מרזבים, ניקוי מרזבים, תיקון מרזבים, התקנת מרזבים, החלפת מרזבים, מרזבים מחירים, מרזבים מפלסטיק, מרזבים לגגות, מרזבים בצפון, ניקוי מרזבים, מרזבים תל אביב, מרזבים רחובות, מרזבים חיפה, מרזבים חדרה,תיקון מרזבים תל אביב,

תחומי ההתמחות שלנו:

עבודות אינסטלציה

תיקון פאצ'ים

איתור נזילות

הגברת לחץ מים

שורשים בביוב

פתיחת סתימות מרזב

פתיחת סתימת ביוב