הגברת לחץ מים נמוך ללא הרס - 052-7211686

הגברת לחץ מים נמוך ללא הרס, היא לא רק פיתרון ירוק לסביבה אלה שהיא גם הפתרון הזול והמשתלם לצרכן!

הגברת לחץ מים ללא הרס

איתור נזילות ללא הרס נועד לתת פתרון לבעיית לחץ מים נמוך מבלי צורך לשבור להרוס ולהחליף את הצינורות, שמסיבות שונות נסתמו ואינם ראויים עוד לשימוש.

 

משאבת לחץ חיצונית שפועלת על מים קרים

משאבה חיצונית תזרים באופן זמני מים בלחץ הפוך, מהשעון לתוך הצינור הסתום מים בלחץ גבוה שיגרום ליציאת הלכוך, לשטיפת הצינור ולשחרור החסימה.

בתום הניקוי בודקים בעזרת שעון לחץ, אם לחץ המים השתפר באופן משמעות או אם לוא נדרשת התקנת משאבה חיצונית באופן קבוע שתעקוף את הצינור הקיים ותזרים ישירות מים מהשעון לנקודת יציאת המים,

חיבור ישיר של משאבת מים מהשעון לדוד המים הקרים

 

תחומי ההתמחות שלנו:

עבודות אינסטלציה

תיקון פאצ'ים

איתור נזילות

הגברת לחץ מים

שורשים בביוב

פתיחת סתימות מרזב

פתיחת סתימת ביוב

רוצים לחסוך בהוצאות – אל תדחו למחר

האדישים מגיבים לאט ומשלמים הרבה!

גילתם כתם של מים, קבלתם חשבון מים גבוה מהרגיל, לפתע חווים ירידה בלחץ המים, או שפתאום חשים בריח של טחב או גם של רטיבות. כדי לקבל הערכה על מהות הבעיה שהתגלתה עליכם לפנות לאינסטלטור מומחה לתחום כי כל עיכוב בפתרון יחריף את הבעיה ועלול לגרום לנזקי משנה גדולים. לדוגמה כתמי מים שלא טופלו יהפכו לטחב שיזיק למבנה כולו, ויסכן את בריאות הדיירים. לכן בפעם הבאה שאתם נתקלים בבעיה שמעוררת את חשדכם התקשרו ואנו נגיע במהירה עם ציוד מתאים לאיתור נזילות, מה שיחסוך לכם כסף במשך הזמן. התקשרו עכשיו 052-7211686.

אינסטלציה ללא הרס – אינסטלציה ירוקה

18 שנות ניסיון, תוך מתן שירות של 24 שעות ביממה, אמינות והגינות ללא פשרה, בשילוב עם מיטב הטכנולוגיה של עולם האינסטלציה. המכשורים המתקדמים שלנו מאפשרים לנו להציע לכם את השירות האמין והיעיל ביותר. כיום כשאתם מזמינים אינסטלטור, בדר"כ אתם מזמינים את האינסטלטור המוכר, או זה שאחר החברים המליץ עליו, אלא שאותו אינסטלטור לא מצוייד במיכשור המתאים זמן העבודה שלו יהיה ארוך, התשלום יהיה גבוה, ובסוף העבודה ישאיר לכם הרס רב להתמודד איתו. למה לכם כאב הראש הזה? הזמינו אינסטלטור בהתאם להתמחותו ולא בהתאם לחבריו.

איתור נזילת מים בחצר

התקשרו עכשיו: 052-7211686

תגים להגברת לחץ המים בצנרת הביתית - 052-7211686

הגברת לחץ, הגברת לחץ מים, הגברת לחץ מים בדירה, לחץ מים נמוך, מגביר לחץ מים, משאבה להגברת לחץ מים ביתי, מגביר לחץ מים ביתי, לחץ מים נמוך בדירה, לחץ מים נמוך במקלחת, זרם מים חלש, לחץ מים חמים נמוך, מפחית לחץ מים, אין לחץ מים חמים, תיקון צנרת, צנרת אינסטלציה, תיקון צנרת מים, ניקוי צנרת מים ביתית החלפת צנרת בדירה, פיצוץ בצנרת, עלות החלפת צנרת בדירה, ירידת מים איטית, זרם מים חלש במקלחת, זרם חלש במקלחת, ירידת מים כמות קטנה,